TV Koltuk – Diğer Kullanım Alanları

Babalara Baba Koltuğu Hediye! EuroStrong Televizyon Koltuğunun Kullanım Alanları Aşağıdaki Gibi Sıralanabilir: 

1. Çok rahat bir televizyon koltuğu, okuma koltuğu ve masaj koltuğuEv kullanımı için.

Model-A-2

2. Refakatçi koltuğu – Hastaneler için. (Hastanelerde, hasta odasına koyulan EuroStrong koltuk aynı zamanda gece yatak olarak kullanılabilmektedir.)

3. Bekleme koltuğu – Ofis, muayenehane, hastane gibi mekanlar için. (Özellikle hastanelerde hasta yakınları bekleme salonlarında uzun saatler geçirebilmekte, gece boyunca bekleyebilmektedirler. Eurostrong koltuk bu bekleme salonlarındaki hasta yakınları için büyük  kolaylık sağlamaktadır. Hastaneye yönelik müşteri memnuniyetini ve beğeniyi de artıran bir unsurdur.)

Model-A 4. Ev veya ofislerde, oturma grubu yerine kullanılabilmektedir.  EuroStrong koltuk bir televizyon ve masaj koltuğu olmasına rağmen, profesyonel bir masaj koltuğu görüntüsüne sahip olmadığı ve şık bir deri koltuk şeklinde olduğu için ev ve ofislerde çok rahatlıkla oturma grubunun bir parçası olarak kullanılmaktadır.

5. Hastalar, engelliler ve yaşlıların kullanımına yönelik koltuk. Hasta koltuğu, rehabilitasyon koltuğu. EuroStrong koltuk hasta, engelli ve yaşlıların yaşam kalitesini yükselten, onlara kolaylık sağlayan ve yatağa bağımlı hastaların evin diğer fertleri ile birlikte salonda vakit geçirmelerine imkan sağlayan bir koltuktur.

6. Bu özellikleriyle EuroStrong koltuk huzurevleri ve yaşlı bakım evleri için de çok önem taşıyan ve bu merkezlerde beğeniyle kullanılan bir koltuktur. Yaşlılar hem kendi odalarında hem de arkadaşları ile biraraya gelebilecekleri ortak kullanım sahalarında, kendilerini yatağa bağımlı hissetmeden zaman geçirebilmekte hem de gerektiği zaman dinlenme imkanından da mahrum kalmamaktadırlar.

koltuk pozisyonlari 2

7. Hemodiyaliz ve kemoterapi koltuğu. EuroStrong koltuk hastanelerin diyaliz ve kemoterapi ünitelerinde kullanılabilmaktadır. Genellikle diyaliz ve kemoterapi koltuklarının fiyatları  10.000 -12.000 TL gibi yüksek miktarlara çıkabilmektedir. EuroStrong koltuk hastanelerin diyaliz ve kemoterapi üniteleri için çok uygun maliyetli bir çözüm olarak belirmektedir.

Facebook televizyon koltukları

 Stoklar tükenmeden sipariş vermek için lütfen hemen bizi arayınız:
Tel: (216) 623 10 85 

Ürünlerimizi görebileceğiniz showroom adresimiz:

Bağdat Cad. No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL 
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)