Tempur ÜrünleriTempur Products

 

 [cycloneslider id=”tempur-yataklar”]

 Bir TEMPUR® yatağına uzandığınızda, özel TEMPUR® materyalinin farkını hemen anlarsınız! 

TEMPUR® materyali vucüdunuzun şeklini alır; istediğiniz yerde yumuşak,  ihtiyacınız olan yerde destekleyici bir form alarak vücudunuzun en optimum, en dinlendirici uyku pozisyonunu bulmasını sağlar.tempur-body-posture

Benzersiz TEMPUR® materyalinin özel yapısı vücudun sadece ağırlığına ve basıncına değil, aynı zamanda sıcaklığına göre de şekil alır.  TEMPUR® yatakta geçireceğiniz her bir gece, size ihtiyacınız olan en yenileyici ve en dinlendirici uykuyu sağlayacaktır.   

TEMPUR® ayrıcalığının keyfini hemen şimdi yaşamaya başlayabilirsiniz!

TEMPUR® Yatak Kolleksiyonu 
Her Konfor Beklentisine Uyan Mükemmel Destek!

TEMPUR,  değişik beklentilere hitap edecek  üç farklı yatak koleksiyonu ile bu yıl kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır! Her seçenek farklı konfor ihtiyacına hitap ederken, benzersiz TEMPUR materyali tüm yatak çeşitlerinde en mükemmel konfor ve desteği sağlamaktadır. 

Tempur-yatak-katmanlari

TEMPUR® Original 

Tempur-Original-20-yatak

Tempur® Original, Tempur’un bu basınç indirgeme özelliğini, mükemmel konfor hissi ile birleştiren yatak çeşididir. TEMPUR’un klasik yatak tasarımı olan Original, tam kararında bir sertlik hissinin oluşmasına yol açar.

NASA tarafından, uzay araçlarının fırlatılması sırasında astronotların maruz kaldığı yüksek basıncı azaltmak amacıyla geliştirilen TEMPUR malzemesi, tüm yatak çeşitlerinde gece boyunca vücudunuzun maruz kaldığınız basıncı emer, tüm vücuda eşit şekilde yayar ve vücudun her bölgesinin desteklenmesini sağlayarak en mükemmel uyku deneyimine yol açar.   

TEMPUR® Cloud

Tempur-Cloud-22-yatakTEMPUR® Cloud Yatak Koleksiyonu mükemmel destek ile yumuşaklık hissinin uyumu içerir. Bu koleksiyon, yatağa yatar yatmaz hissedilen mükemmel bir yumuşaklık hissi vardır. Bu yumuşaklık eşsiz TEMPUR malzemesinin desteği ile kombine etmiştir.


TEMPUR® Sensation

Tempur-Sensation-19-yatakTEMPUR® Sensation Yatak Koleksiyonu TEMPUR’un mükemmel destek ve konfor hissi ile alışılagelmiş yaylı yataklardaki yaylanma hissini birleştirmektedir. Sensation Yataklar, özel kesim dayanıklı taban katmanı sayesinde, geleneksel yataklardaki yaylanma hissine verir. 

 

İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz. 

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85

Showroom adresimiz:
Bağdat Cad.  No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL 
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)

Footer-Nasa-image