Tempur® TRADITIONAL Yastık Tempur® TRADITIONAL Pillow

[cycloneslider id=”tempur-traditional-yastik”]

 

Tempur® TRADITIONAL Yastık Özellikleri:

Tempur-comfort-pillow-60x50

TEMPUR TRADITIONAL yastıklar geleneksel yastık şeklini arzu edenler için geliştirilmiştir. TEMPUR® küçük parçalar halinde yastık içine doldurulmuştur. İç malzemeyi çevreleyen TEMPUR® iç kılıfı yastığa alışılageldik şeklini kazandırmasına yardımcı olur. Traditional yastık içindeki TEMPUR® malzemesinin hareketli yapısı, yastığa el ile istenilen şeklin verilmesini sağlar. Geleneksel şekline rağmen, içerdiği Tempur malzemesi nedeniyle traditional yastık sıradışı basınç indirgeme ve üstün konfor özelliğine sahiptir. 

Tempur Traditional yastık hipoalerjik yapı taşır ve toz akarları ve alerjenlere karşı dayanıklıdır. Yastık kumaşı Oeko-Tex R100 standartlarına uygundur ve zararlı maddelere karşı test edilmiştir. Beyaz renkli dış kılıf 100 pamuklu kumaştan imal edilmiştir ve 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir.

Yumuşak (soft), medium (orta sertlikte) ve firm (sert) olmak üzere üç farklı sertlik çeşidine sahiptir. 

 

TEMPUR® yastıklarda garanti:

TEMPUR yastıklar iki yıl garantilidir. Satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile bu garanti süresi 3 yıla uzatılmaktadır.  

 

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85
 


İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Showroom adresimiz:

Bağdat Cad.  No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL 
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)

 

Footer-Nasa-image