Tempur® SYMPHONY YastıkTempur® SYMPHONY Pillow

[cycloneslider id=”tempur-symphony-yastik”]

 

Tempur® SYMPHONY Yastık Özellikleri:

Tempur-syhmpony-yastik-5

TEMPUR SYMPHONY yastık, daha yumuşak olarak formüle edilmiş TEMPUR malzemesi ile diğer TEMPUR yastıklara göre daha yumuşak bir his yaratacak şekilde; ancak yine de gereken desteği vermek üzere çift yönlü olarak tasarlanmıştır. Her türlü türlü uyku pozisyonuna mükemmel uyum sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Tempur Symphony yastığın hafif kavisli kenarı, sırtüstü yatanlar için ilave baş ve boyun desteği sağlarken, yastığın diğer tarafı daha geleneksel bir yastık hissi verir ve yan yatmaya alışkın olanlar için keyifli bir uyku konforu sunar.

Tempur Symphony yastığın yumuşak ve şık kadife kılıfı, alerjenlere ve mikro organizmalara karşı dirençlidir ve kolayca çıkarılıp yıkanabilir.

 

Tempur® SYMPHONY Yastık Fiyatları:

Tempur Yastık Modeli Ürün Ebadı
(cm)
Satış Fiyatı
(%18 KDV Dahil)
Symphony Yastık (M) 63×43×12,5 cm
Symphony Yastık (L) 63×43×14 cm

TEMPUR® SYMPHONY yastıklarda garanti:

TEMPUR yastıklar iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile bu garanti süresi toplam 3 yıla çıkarılmaktadır.

 

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85


İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Showroom adresimiz:
Bağdat Cad.  No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)

Footer-Nasa-image