Tempur® SONATA YastıkTempur® SONATA Pillow

[cycloneslider id=”tempur-sonata-yastik”]

 

Tempur® SONATA Yastık Özellikleri:

sonata-2Tempur Sonata yastık baş, boyun ve omuz kaslarına mükemmel bir şekilde uymak üzere geliştirilmiş bir yastıktır. Baş ve boyun bölgesinde hissedilebilen ağrı ve sızıların kaybolmasına yardımcı olur. Gece boyunca omurganın doğru pozisyonda tutulmasını sağlar.

NASA araştırmaları ile geliştirilmiş benzersiz TEMPUR materyali, Tempur SONATA yastığa, basıncı yayma ve vücut sıcaklığına göre şekil alma özelliğini verir. Bu özellik vücudun gece boyunca, en uygun uyku pozisyonu ve basınç düzeyinde kalmasını sağlar. Bu, daha iyi ve konforlu bir gece  uykusu verdiği gibi, aynı zamanda terapötik – iyileşme sağlayıcı bir vücut pozisyonunun gece boyunca korunmasına yol açar. Her bir kullanım yenilenme, dinlenme ve iyişme sağlar.

Kılıf Özellikleri.

Tempur Sonata  yastığın krem rekli yumuşak kadife kılıfı, doğal koton kumaştandır. Alerjenlere ve mikro organizmalara karşı dirençlidir. Kolayca çıkarılıp çamaşır makinesinde 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir. Yıkama sırasında çamaşır suyu kullanılmamalıdır.

Tempur® SONATA Yastık Fiyatları:

Tempur Yastık Modeli Ürün Ebadı
(cm)
Satış Fiyatı
(%18 KDV Dahil)
SONATA Yastık (M) 63×43×11 cm
SONATA Yastık (L) 61×31×12,5 cm

TEMPUR® Sonata yastıklarda garanti:

TEMPUR yastıklar iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile bu garanti süresi toplam 3 yıla çıkarılmaktadır.

 

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85


İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Showroom adresimiz:
Bağdat Cad.  No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)

Footer-Nasa-image