Tempur® PROMESSA Yatak ve PROMESSA TOPPER ŞilteTempur® PROMESSA Mattress and PROMESSA Topper

İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip (0-216-623 10 85), ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz!

Tempur-Promessa-5

TEMPUR® PROMESSA Yatak ve PROMESSA TOPPER Şilte Özellikleri:

Mükemmel Konfor – “Soft Touch” Etki – Basınç Azaltıcı Formül Tempur-Promessa

TEMPUR Promessa’nın çarpıcı tasarımı ve hoş kumaşı, en zarif yatak odalarında bile kendini derhal gösterecek şekilde hazırlanmıştır. Benzersiz “soft touch” rahatlatıcı TEMPUR WaveTopper şilte, bu eşsiz tasarımı tamamaktadır. Tempur-Promessa-2

Tempur Promessa ile tanıştığınızda, çarpıcı tasarımının yanı sıra, basınç azaltıcı özelliğin ve “soft touch rahatlatıcı konfor”un mükemmel bir şekilde birleştirildiğini göreceksiniz. Bu mükemmel birleşim, vücudunuzun gece boyunca doğal pozisyonunu korumasını ve dinlenmesini sağlayacaktır. Yatak kalınlığı 22 cm’dir.

(Standart yatak uzunluk ve genişlikleri dışındaki talepleriniz için lütfen bizi arayınız.)

TEMPUR® Promessa yataklar esnek ya da sert yapıya sahip tüm bazalarda kullanılabilir.

TEMPUR® PROMESSA Yatak ve PROMESSA Topper Şilte katmanları:


Tempur-original-20-51) 7 cm kalınlığında TEMPUR Wave dalga biçiminde şilte – ultra yumuşak dokulu. Lüks bir rahatlık sağlaması için.

2) 7 cm kalınlığında üstün duyarlılığa sahip TEMPUR materyali Gençleştirici, dinlendirici ve derin bir uyku için destek tabakası.

3) 11cm. kalınlığında yüksek esnekliğe sahip poliüretan sünger. Mükemmel konfor için baz tabakayı destekler.TEMPUR® PROMESSA Yatak ve PROMESSA Topper Şilte Fiyatları:

Tempur-Promessa-4

Tempur Yataklar Ürün Ebadı (cm) Satış Fiyatı (%18 KDV Dahil)
Promessa Yatak * 180×200×25 cm

* Promessa Yatak’ta tek ölçü bulunmaktadır.

TEMPUR® PROMESSA Yataklarda Garanti:

TEMPUR ürünleri iki yıl garantili olarak satılmakta ve satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile garanti süre 5 yıla çıkarılmaktadır. tempursirt5 yıldan sonraki süreler için ise arzu edildiği takdirde orantılı garanti sistemi uygulanabilmektedir. Buna göre satın alma tarihinizde 5 yıl geçtikten sonraki garantiler için aşağıdaki oranlar uygulanmaktadır. Yapılacak garanti işlemlerinde, belirtilen oranlara denk düşen ödeme miktarı tahsil edilerek yatağınız TEMPUR tarafından değiştirilebilmektedir.

NASA-excl-vert-RGB

0-5 yıl: Tam garanti uygulanır.
6.Yıl: Garanti %10 azaltılmaktadır.
7.Yıl: Garanti %20 azaltılmaktadır.
8.Yıl: Garanti %30 azaltılmaktadır.
9.Yıl: Garanti %40 azaltılmaktadır.
10.Yıl: Garanti %50 azaltılmaktadır.
11.Yıl: Garanti %60 azaltılmaktadır.
12.Yıl: Garanti %70 azaltılmaktadır.
13.Yıl: Garanti %80 azaltılmaktadır.
14.Yıl: Garanti %90 azaltılmaktadır.
15.Yıl: Garanti %100 azaltılmaktadır.İstanbul içi siparişler adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile 
taksitli olarak yapabilirsiniz.

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85