Tempur® Orijinal 20 YatakTempur® Original 20 Mattress

İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip (0-216-623 10 85), ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz!

[cycloneslider id=”original-20-yatak”]

 

TEMPUR® Orijinal 20 Yatak Özellikleri:

Mükemmel Konfor – Basınç Azaltıcı Formül – İyileştirici Etki

Tempur-original-20 2cm. kalınlığındaki ekstra yumuşak TEMPUR® üst tabakası 7cm. kalınlığındaki TEMPUR® malzemesi üzerine yerleştirimiş ve esneklik düzeyi yüksek 11cm. kalınlığındaki poliüretan köpük ile bir araya getirilmiştir. Yatak kalınlığı 20 cm’dir. (Standart yatak uzunluk ve genişlikleri dışındaki talepleriniz için lütfen bizi arayınız.) TEMPUR® Orijinal 20 Yataklar tüm bazalarda kullanılabilir.


TEMPUR® Orijinal 20 yatak katmanları:

Tempur-original-20-2
1) 2cm. kalınlığında ekstra yumuşak TEMPUR tabakası: Hassa duyarlılık sağlanması için ekstra yumuşak bir formül.

2) 7cm. kalınlığında TEMPUR® malzemesi: Zihin yenilenmesi sağlayıcı, derin, dinlendirici bir uyku için basınç indirgeyici, ekstra konforlu, terapik destek tabakası.

3) 11cm. kalınlığında yüksek esnekliğe sahip poliüretan köpük: İleri derecede konfor sağlanması için destekleyici ana tabaka.


TEMPUR® Orijinal 20 Yatak Fiyatları:

Tempur-original-20-5

 

TGTempursensDL

TEMPUR® Orijinal 20 yataklarda Garanti:


TEMPUR ürünleri iki yıl garantili olarak satılmakta ve satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile garanti süre 5 yıla çıkarılmaktadır. 5 yıldan sonraki süreler için ise arzu edildiği takdirde orantılı garanti sistemi uygulanabilmektedir. Buna göre satın alma tarihinizde 5 yıl geçtikten sonraki garantiler için aşağıdaki oranlar uygulanmaktadır. Buna göre yapılacak garanti işlemlerinde, belirtilen oranlara denk düşen ödeme miktarı tahsil edilerek yatağınız TEMPUR tarafından değiştirilebilmektedir. 0-5 yıl: Tam garanti uygulanır.

NASA-excl-vert-RGB

6.Yıl: Garanti %10 azaltılmaktadır.
7.Yıl: Garanti %20 azaltılmaktadır.
8.Yıl: Garanti %30 azaltılmaktadır.
9.Yıl: Garanti %40 azaltılmaktadır.
10.Yıl: Garanti %50 azaltılmaktadır.
11.Yıl: Garanti %60 azaltılmaktadır.
12.Yıl: Garanti %70 azaltılmaktadır.
13.Yıl: Garanti %80 azaltılmaktadır.
14.Yıl: Garanti %90 azaltılmaktadır.
15.Yıl: Garanti %100 azaltılmaktadır.İstanbul içi siparişler adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile t
aksitli olarak yapabilirsiniz.

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85