Tempur® ORIGINAL QUEEN YastıkTempur® ORIGINAL QUEEN Pillow

[cycloneslider id=”tempur-original-queen-yastik”]

 

Tempur® ORIGINAL QUEEN Yastık Özellikleri:

Tempur-oqueen-yastik5Tempur Original Queen yastık baş, boyun ve omuz kaslarına mükemmel bir şekilde uyacak şekilde geliştirilmiş bir yastıktır. Gece boyunca omurgayı doğru pozisyonda tutar ve omurgaya mükemmel bir destek sağlar. Vücudun yanlış postürü sebebiyle ortaya çıkan ağrı, sızı ve uyuma problemlerini sona erdirir.

NASA araştırmaları ile geliştirilmiş benzersiz TEMPUR materyali, Original Queen yastığa, basıncı yayma ve vücut sıcaklığına göre şekil alma özelliğini verir. Bu özellik vücudun gece boyunca, en mükemmel uyku pozisyonunda ve basınç düzeyinde kalmasını sağlar. Bu, sadece daha iyi bir gece  uykusuna değil, aynı zamanda gece boyunca terapötik – iyileşme sağlayıcı bir vücut pozisyonunun oluşmasına yol açar, her kullanım yenilenme ve iyileşmeye yol açar.

Yastığın çift loplu tasarımı mükemmel konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tempur Original Queen yastık ile geçirilen her gece derin bir dinlenme hissi ile uyanılacak bir sabahı doğurur.

Kılıf Özellikleri.

Original Queen yastığın yumuşak krem rekli kadife kılıfı, doğal koton kumaştandır. Kumaş kompozisyonu 75% koton, 25% polyesterdir. Alerjenlere ve mikro organizmalara karşı dirençlidir. Kolayca çıkarılıp çamaşır makinesinde 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir. Kesinlikle çamaşır suyu kullanılmamalıdır.

Tempur® ORIGINAL QUEEN Yastık Fiyatları:

Tempur Yastık Modeli Ürün Ebadı
(cm)
Satış Fiyatı
(%18 KDV Dahil)
Orjinal Queen Yastık (M) 61×31×10 cm
Orjinal Queen Yastık (L) 61×31×11,5 cm
Orjinal Queen Yastık (XL) 61×31×13 cm

TEMPUR® Orijinal Queen yastıklarda garanti:

TEMPUR yastıklar iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile bu garanti süresi toplam 3 yıla çıkarılmaktadır.

 

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85


İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Showroom adresimiz:
Bağdat Cad.  No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)

Footer-Nasa-image