Tempur® OMBRACIO YastıkTempur® OMBRACIO Pillow

Türkçe:

[cycloneslider id=”tempur-ombracio-yastik”]

 

Tempur® OMBRACIO Yastık Özellikleri:

Tempur-ombracio-3

Tempur Ombracio yastık gece boyunca hangi pozisyonda yatarsanız yatın sizi destekleyecek şekilde tasarlanmış, vücudunuza mükemmel uyum sağlayan bir yastıktır. Gece boyunca son derece dinlendirici bir uyku sağlayacaktır. Tempur Omracio yastığın şık ve estetik tasarımı yatak odanıza benzersiz bir görünüm kazandıracaktır.

Ombracio yastığın tasarımı, malzemesi ve kılıfı, daha iyi hava akımı sağlayacak ve konforunuzu artıracak bir şekilde geliştirilmiştir.

Ombracio yastığın kılıfı, alerjenlere ve mikro organizmalara karşı dirençlidir ve çıkarılıp yıkanabilir.

Ombracio yastıkta bulunan, NASA araştırmaları ile geliştirilmiş benzersiz TEMPUR materyali, yastığa, basıncı yayma ve vücut sıcaklığına göre şekil alma özelliğini vermektedir. Bu özellik vücudun tüm gece boyunca, en mükemmel uyku pozisyonunda ve basınç düzeyinde kalmasını sağlar. Bu da sadece konforlu değil aynı zamanda terapötik – iyileştirici bir gece uykusunu mümkün kılar.

Tempur® OMBRACIO Yastık Fiyatları:

Tempur Yastık Modeli Ürün Ebadı
(cm)
Satış Fiyatı
(%18 KDV Dahil)
Ombracio Yastık 60×50 cm

TEMPUR® OMBRACIO yastıklarda garanti:

TEMPUR Ombracio yastıklar iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile bu garanti süresi toplam 3 yıla çıkarılmaktadır.

 

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85


İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Showroom adresimiz:
Bağdat Cad. No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)

Footer-Nasa-image