Tempur® DELUXE YastıkTempur® DELUXE Pillow

[cycloneslider id=”tempur-deluxe-yastik”]

 

Tempur® DELUXE Yastık Özellikleri:

Tempur-deluxe-yastik

TEMPUR DELUXE yastık,  tüm Tempur yastıklarda olduğu gibi, sizin boyun, baş ve omuz bölgelerinde hissettiğiniz ağrı ve  sızılar ile uyuma problemlerinizi ortadan kaldırır. NASA araştırmalarında geliştirilmiş mükemmel basınç azaltıcı  Tempur malzemesi, anatomik tasarım ile  birleştirildiğinde, yastığın  maksimum konfor sağlayıcı ve tüm vücudu mükemmel bir şekilde destekleyen  özelliklerine yol açar.

Tempur Deluxe yastık, özel olarak üretilmiş şık saten kılıf içerir. Deluxe yastık, şimdiye kadar üretilmiş en lüks TEMPUR yastığıdır. Ultra yumuşak Tempur tabakası, yastık kılıfına doğrudan kapitone edilmiştir. Bu katmanın altında yer alan yastık şeklindeki binlerce mikro-tampon, mükemmel yumuşaklık ve basınç azaltıcı etkiyi ortaya çıkarır.

Kılıf Özellikleri.

Tempur Deluxe yastık, özel TEMPUR-Tex kılıfa sahiptir. Nem transfer edici kumaş, nemi emerek geniş bir alana dağıtır. Bu sayede kılıf çok  daha hızlı kurur ve daha konforlu bir uyku geçirilmesini sağlar.

Tempur® DELUXE Yastık Fiyatları:

Tempur Yastık Modeli Ürün Ebadı
(cm)
Satış Fiyatı
(%18 KDV Dahil)
DELUXE Yastık 50×70 cm

TEMPUR® DELUXE yastıklarda garanti:

TEMPUR DELUXE yastıklar iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Satış sonrasında yapılacak bir kayıt işlemi ile bu garanti süresi toplam 3 yıla çıkarılmaktadır.

 

Hemen sipariş vermek için
Tel: (216) 623 10 85


İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Showroom adresimiz:
Bağdat Cad.  No: 102/J Küçükyalı İSTANBUL
(Minibüs yolu 63 durağı -Tempur Yatak mağazası)

Footer-Nasa-image