Tempur® COMFORT Topper ŞilteTempur® COMFORT Topper

İstanbul içi yatak siparişleri adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip (0-216-623 10 85), ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz!

tempur-topper-s

TEMPUR® TOPPER Çift Taraflı Şilte Özellikleri:

Mükemmel TEMPUR konforu her an yanınızda!

Tempur-ComfortTopper-2Tempur-ComfortTopper

Tempur®  Comfort Topper şilte, konforunuzu ve uyku kalitenizi arttırmak amacıyla tüm geleneksel yatakların üzerine koyularak kullanılabilir. Tempur yataklarda yatmaya alışmış olanların seyahat veya başka bir adreste geçici konaklamaları sebebiyle,

Tempur-ComfortTopper-3Tempur konforundan uzak kalmamaları için yanlarında taşıyabilecekleri bir şiltedir. Birbirinden farklı çift yönlü tasarımı, şiltenin her iki tarafını da arzuya göre kullanılabilmesini sağlar. 7cm kalınlığındaki Tempur malzemesi, vücudun tam şeklini alarak derin ve yenileyici bir uyku deneyimi edinmenizi sağlar. Şilte kılıfı antimikrobiyal ve antialerjik yapıdadır. Çıkarılıp 40 derecede sıcaklıkta yıkanabilir.

topper-carrying-bag TEMPUR® TOPPER Şilte katmanları:  7 cm kalınlığında ultra yumuşak dokulu, ekstra konfor sağlayıcı TEMPUR tabakası: Lüks bir rahatlık, derin ve dinlendirici bir uyku deneyimi için. 40 derece sıcaklıkta yıkanabilen, antimikrobiyal ve antiallerjik özellikli kılıf.

TEMPUR® TOPPER Şilte fiyatları: 

tempur-topper-manTempur Aksesuarları Ürün Ebadı (cm) Satış Fiyatı (%18 KDV Dahil)
Comfort Topper 7 Şilte 160×200×7 cm
Comfort Topper 7 Şilte 180×200×7cm
Comfort Topper 7 Şilte 200×200×7 cm


TEMPUR® Yataklarda Garanti:
tempursirt TEMPUR ürünleri iki yıl garantili olarak satılmakta ve satış sonrasında yapılan bir kayıt işlemi ile garanti süre 5 yıla çıkarılmaktadır.5 yıldan sonraki süreler için ise arzu edildiği takdirde orantılı garanti sistemi uygulanabilmektedir. Buna göre satın alma tarihinizde 5 yıl geçtikten sonraki garantiler için aşağıdaki oranlar uygulanmaktadır. Buna göre yapılacak garanti işlemlerinde, belirtilen oranlara denk düşen ödeme miktarı tahsil edilerek yatağınız TEMPUR tarafından değiştirilebilmektedir. NASA-excl-vert-RGB0-5 yıl: Tam garanti uygulanır. 6.Yıl: Garanti %10 azaltılmaktadır. 7.Yıl: Garanti %20 azaltılmaktadır. 8.Yıl: Garanti %30 azaltılmaktadır. 9.Yıl: Garanti %40 azaltılmaktadır. 10.Yıl: Garanti %50 azaltılmaktadır. 11.Yıl: Garanti %60 azaltılmaktadır. 12.Yıl: Garanti %70 azaltılmaktadır. 13.Yıl: Garanti %80 azaltılmaktadır. 14.Yıl: Garanti %90 azaltılmaktadır. 15.Yıl: Garanti %100 azaltılmaktadır. İstanbul içi siparişler adrese teslim edilmektedir. Siparişinizi şimdi telefonla verip, ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Hemen sipariş vermek için Tel: (216) 623 10 85