Annenizin Hem Çok Hoşuna Gidecek Hem De Hayat Kalitesini İyileştirecek Harika Hediyeler:

Anneler günü için kampanya!
Anneler-gunu

1. EuroStrong Televizyon Koltuğu

koltuk-1


Neden?

Çünkü çok şık ve rahat; motorlu, masajlı, ısıtmalı, oturanı ayağa kaldıran asansör özellikli ve tek düğme ile kumanda edilebilen bir koltuktur. Gerçek deridir. Anneniz bu koltukla çok rahat edecektir!

Eurostrong-tv-koltugu-9kEurostrong-tv-koltugu-11ksevil-hn-annesi-4kkEurostrong-tv-koltugu-6kEuroStrong-siyah-s

Kampanya Fiyatı:
5000 TL yerine 389 TL x 9 ( Toplam 3500 TL)

 

(Kampanya sınırlı sayıda stok için geçerlidir. Kampanyayı kaçırmamak ve koltuğunu anneler gününe yetişecek şekilde adresinize ücretsiz gönderebilmemiz için lütfen hemen bizi arayınız: 216-623 10 85)

2. TEMPUR Yatak
(Lütfen güncel kampanya bilgisi için bizimle temasa geçiniz. 0-216-623 10 85)
Tempur-original-20-8Neden? Çünkü TEMPUR Yataklar, Tempur’un benzersiz basınç giderici ve üstün konfor özelliğine sahiptir. NASA teknolojisi ile üretilmişlerdir. Dünyanın en konforlu yataklarındandır.Tempur yatak bir insanın kendisi (ya da annesi) için yapabileceği en iyi yatırımlardan biridir. Yaklaşık 20 yıllık kullanım ömrü boyunca, hergün 7-8 saati içinde geçireceğiniz yatağınızın bu denli konforlu olmasının ve her gece adeta uçuyormuş hissi veren bir uyku kalitesi elde etmenizin hayatınızda yol açacağı etkiyi tahmin edebilirsiniz.TEMPUR-yatis-pozisyonuAyrıca Tempur yatakların faydaları sadece konfor sağlamakla kısıtlı da değildir. Medikal açıdan basınç indirgeme etkisi, özellikle yatak yaralarının ortaya çıkmasını engelleyen ya da ortaya çıkmış olanların iyileşmesini belirgin şekilde hızlandıran bir sonuç doğurmaktadır. Bu sebeple, eğer anneniz yaşlıysa ve yatak yaralarından muzdaripse ya da böyle bir risk taşıyorsa, o zaman alacağınız bir Tempur yatak ona yapabileceğiniz en büyük iyilik olacaktır. (Yatak yarası hakkında ayrıntılı bilgi için bakınız.)

yasli-bakimi

3. TEMPUR Yastık
(Lütfen güncel kampanya bilgisi için bizimle temasa geçiniz. 0-216-623 10 85)
Tempur-oqueen-yastik8Neden?Çünkü TEMPUR yastıklar sağlıklı bir uyku ve konfor için baş ve boyuna en uygun basınç ve konfor desteğini sağlar. Yanlış yatış pozisyonunda olmayı önler ve bu sebeple oluşan baş ve boyun ağrılarını ortadan kaldırır.TEMPUR-neckpillow 
4. DPL LED Işık Terapi Cihazı

DPL-oldwoman250Neden?

Eğer annenizin sık sık tekrarlayan bel, bacak, kas, kemik ve eklem ağrıları varsa, o zaman, NASA teknolojisine göre çalışmak üzere üretilmiş ve evde kullanılabilen, doktor raporunu gerektirmeyen bu kişisel ışık terapi cihazını ona hediye edebilirsiniz. Cihaz annenizin çok işine yarayacaktır.

Üstelik bu cihaz yüzde de kullanılabilmekte ve ışıkların hücrelerde kolajen ve elastin üretimini teşvik etmesi sayesinde, doğal bir şekilde gençleştirici anti-aging etkisi yaratmaktadır. Yani anneniz bu cihazdan çok fayda sağlayacaktır.

ucluDPL Jenny-odada

Kampanya fiyatı: 899 $ yerine 499 $

Koltuk ve yatak siparişleri İstanbul içinde adrese teslim edilmekte, İstanbul dışına ücretsiz gönderilmektedir. Fiyatlara KDV dahildir.
Tüm ürünlerde anlaşmalı kredi kartlarına 9 taksit uygulanmaktadır.

Hemen sipariş vermek için:
Tel: (216) 623 10 85
bilgi@trade-gate.net